Англия - Висша Лига
22:00
Брайтън
-
Манчестър Сити
7.975.431.37
Италия - Серия А
21:00
Удинезе
-
Рома
3.572.882.62
Андора - Купа на Андора
21:30
Атлетик Клуб Ескалдес
-
УЕ Санта Колома
2.843.572.23
Белгия - Група за Титлата
21:30
Роял Антверпен
-
Унион Сент Жилоаз
3.023.392.24
Дания - Група за Промоция
19:00
Фредериция
-
Олборг
3.233.591.98
Исландия - Купа на Исландия
17:00
Вестманаейяр
-
Гриндавик
2.253.732.53
17:00
Хаукар Хафнарфьордур
-
Вестри
8.796.331.21
18:00
Акранес
-
Тиндастол
---
18:00
Афтурелдинг Мосфелсбаер
-
Далвик/Рейнир
1.0219.0029.00
18:00
Грота Селтярнарнес
-
Тор Акурейри
4.584.261.54
18:00
КА Акурейри
-
ИР Рейкявик
---
22:15
Кефлавик
-
Брейдаблик Коупавогюр
6.555.411.31
Нидерландия - Ередивизи
19:45
Хееренвеен
-
ПСВ Айндховен
8.235.521.31
22:00
Го Ахед Игълс
-
Фейенорд
6.354.591.46
Норвегия - Купа на Норвегия
18:00
Опсал
-
Волеренга Осло
17.089.561.08
19:00
Ейк Тьонсберг
-
Фредрикстад
8.075.761.24
19:00
Хьонефос
-
Сарпсборг 08
6.605.501.33
Полша - Първа Лига
19:00
Мотор Люблин
-
Хробри Глогов
1.673.634.48
19:00
Термалика Нечеча
-
Одра Ополе
1.903.413.60
21:30
ГКС Катовице
-
Гурник Ленчна
1.803.454.04
Португалия - Лига Португал 2
20:00
Униао Лейрия
-
Пенафиел
2.043.243.30
Румъния - Група за Титлата
21:45
Университатя Крайова
-
Клуж
2.493.212.67
Румъния - Група за Изпадане
16:45
УТА Арад
-
Оцелул Галац
2.342.963.08
19:00
Херманщат
-
Петролул Плоещ
2.093.003.66
Русия - Премиер Лига
16:00
Урал Свердловска област
-
ФК Ростов
2.783.412.76
18:15
Факел Воронеж
-
Криля Советов
2.533.273.19
20:30
Ахмат Грозни
-
ПФК Сочи
2.323.603.27
20:30
ЦСКА Москва
-
Спартак Москва
2.593.642.83
Словения - Купа на Словения
21:00
Мура
-
Рогашка
2.173.212.94
Фарьорски острови - Купа на Фарьорите
17:00
Б68 Тофтир
-
Фуглафьордур
1.324.927.00
19:30
ЕБ Стреймур
-
07 Вестур
4.874.001.53
21:00
Б36 Торсхавн
-
Скала ИФ
1.305.307.17
Швеция - Алсвенскан Лига
20:00
Вестерос
-
Мялби
2.133.283.27
20:00
Калмар
-
ГАИС Гьотеборг
2.263.223.05
20:00
Норкьопинг
-
Елфсборг
3.083.532.11
20:00
Халмстад
-
Хамарби
3.863.521.86
20:00
Юргорден
-
Малмьо
3.243.392.09
Бразилия - Серия C - Група А
02:00
Апаресидензе GO
2 - 0
Сампайо Кореа MA
2.293.022.94
Гватемала - Клаусура - Финална Фаза
00:00
Ачуапа
0 - 2
Депортиво Михко
1.813.373.79
05:00
Комуникасионес
1 - 0
Кобан Империал
1.853.273.84
Ел Салвадор - Примера Дивисион Клаусура
00:00
Фуерте Сан Франциско
0 - 2
ФАС Санта Ана
2.733.012.39
00:30
Онсе Депортиво де Ауачапан
0 - 0
Платенсе Сакатеколука
2.043.183.24
04:00
Алианса Сан Салвадор
6 - 1
Драгон Сан Мигел
1.603.634.89
04:30
Исидро Метапан
2 - 0
Хокоро
1.414.156.43
04:30
Мунисипал Лименьо
2 - 2
Фирпо Усулутан
2.193.322.86
Индонезия - Лига 1
11:00
Барито Путера
1 - 5
Бхаянгкара
1.883.513.39
11:00
Дева Юнайтед
отл.
Мадура Юнайтед
2.053.552.87
15:00
12'
Арема Маланг
0 - 1
ПСМ Макасар
1.773.393.75
15:00
12'
Персиб Бандунг
0 - 0
Борнео Самаринда
1.633.724.31
Иран - Купа на Иран
17:15
Мес Рафсанджан
-
Пейкан Техеран
2.103.043.35
Колумбия - Копа Колумбия
03:00
Леонес
1 - 1
Депортиво Перейра**
(1 - 1)
3.333.182.10
Коста Рика - Примера Дивисион Клаусура
00:00
Мунисипал Гресия
отл.
Гуанакастека
2.572.962.63
05:00
Мунисипал Либерия
3 - 3
Сан Карлос
2.443.222.63
Кот д'Ивоар - Лига 1
19:00
КО Корхого
-
АСЕК Мимозас
6.533.431.52
Мексико - Лига де Аскенсо Клаусура - Финална Фаза
04:00
Селая
4 - 3
Тапатио
1.913.373.50
06:05
Атлетико Ла Пас
3 - 1
Венадос
2.733.232.35
Нигерия - НПФЛ
18:00
Ривърс Юнайтед
-
Катсина Юнайтед
1.783.125.00
Никарагуа - Лига Примера Клаусура
00:00
Индихенас де Матагалпа
0 - 2
Манагуа
2.363.252.85
04:00
Депортиво Окотал
3 - 0
Спорт Себако
2.013.513.06
04:00
Сан Франциско Масачапа
1 - 5
Реал Естели
8.455.711.24
Саудитска Арабия - Професионална Лига
18:00
Ал Фейха
-
Ал Тай
2.183.353.03
21:00
Ал Вехда Мека
-
Ал Хазм
1.823.683.69
21:00
Ал Рияд
-
Ал Ахли Джеда
8.885.631.26
Хондурас - Национална Лига Клаусура
02:15
Оланчо
1 - 1
Вида Ла Сейба
1.205.3610.51
04:30
Лобос УПНФМ Тегусигалпа
1 - 0
Олимпия Тегусигалпа
5.214.041.47
КОНКАКАФ Шампионска купа
03:15
Кълъмбъс Крю (Сащ)
2 - 1
Монтерей (Мек)
2.323.262.87
Копа Либертадорес Групова Фаза
01:00
Ботафого RJ (Бра)
3 - 1
Университарио де Депортес (Пер)
1.394.477.55
01:00
Насионал Монтевидео (Уру)
2 - 1
Депортиво Тачира (Вен)
1.255.5012.00
01:00
Уачипато Талкауано (Чил)
0 - 0
Дъ Стронгест Ла Пас (Бол)
1.554.105.30
03:30
Боливар Ла Пас (Бол)
2 - 1
Фламенго RJ (Бра)
1.973.553.53
03:30
Индепендиенте дел Вале (Екв)
2 - 3
Палмейрас SP (Бра)
2.343.073.09
03:30
Либертад Асунсион (Пар)
1 - 2
Ривър Плейт (Арж)
3.973.651.88
Копа Судамерикана
01:00
Данубио Монтевидео (Уру)
0 - 1
Атлетико PR (Бра)
3.393.122.14
01:00
Кокимбо Унидо (Чил)
1 - 2
Расинг Клуб (Арж)
3.873.411.88
03:00
Брагантино SP (Бра)
2 - 1
Спортиво Лукеньо (Пар)
1.344.737.88
03:30
Реал Томаяпо (Бол)
0 - 2
Белграно Кордоба (Арж)
5.283.641.62
05:00
Райо Сулиано (Вен)
0 - 4
Спортиво Амелиано (Пар)
3.283.202.16
*** Коефициентите са средни стойности между няколко различни букмейкъра и са валидни към момента на последно обновяване - 25.04.2024 12:05. Възможни са промени към настоящия момент!
Топ факти за деня
» Удинезе като домакин само 1 победа от 16 мача
» Унион Сент Жилоаз само загуби от 4 мача
» ПСВ Айндховен 26 победи от 30 мача
» Оцелул Галац 4 победи от 5 мача
» Вестерос само загуби от 4 мача
» Малмьо само победи от 4 мача
» Вида Ла Сейба като гост само загуби от 8 мача
ТВ програма